MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 10166331
nr 1016 6331
Stolar
Ett par, England
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 1 februari 2016
kl 19:02:39
100 kr